Archive

  • Course / Workshop
    Dia i hora: 
    Friday, 20 September 2019, 18:30 to Sunday, 22 September 2019, 21:00
    Lloc: 
    Facultad de Filología. Universidad de Barcelona Casa Adret i Pati Llimona
    Organitza: 
    Secció d'Hebreu i Arameu i Plataforma Cultural Mozaika
  • Conference
    Dia i hora: 
    Friday, 22 March 2019, 10:00 to 13:00
    Lloc: 
    Faculty of Filology - University of Barcelona
    Organitza: 
    Secció de Grec del Departament de Filologia Clàssica, Romànica i Semítica
  • Conference
    Dia i hora: 
    Monday, 4 February 2019, 18:00
    Lloc: 
    IEC (Institut d'Estudis Catalans) arrer del Carme, 47 (Sala Nicolau d'Olwer)
    Organitza: 
    SCEHB (Societat Catalana d'Estudis Hebraics)
  • Conference
    Dia i hora: 
    Saturday, 26 January 2019, 20:00 to 21:00
    Lloc: 
    Call Barcelona, Carrer Sant Honorat, 9
    Organitza: 
    Call barcelona and Tarbut Sefarad
  • Course / Workshop
    Dia i hora: 
    Monday, 17 December 2018, 14:30 to Tuesday, 18 December 2018, 18:30
    Lloc: 
    Sala Gabriel Olivé (planta -1) C/ Aribau, 2 University of Barcelona
    Organitza: 
    Secció d'Hebreu i Arameu del Departament de Filologia Clàssica, Romànica i Semítica
  • Course / Workshop
    Dia i hora: 
    Thursday, 11 October 2018, 17:00 to Friday, 12 October 2018, 21:00
    Lloc: 
    Ateneu barcelonès Auditori, Canuda, 6 i Casa Adret, Carrer Sant Domenech, 6
    Organitza: 
    Mozaika i Secció d'Hebreu Universitat de Barcelona
  • Conference
    Dia i hora: 
    Wednesday, 10 October 2018, 19:00 to 20:30
    Lloc: 
    AULA CAPELLA - UNIVERSIDAT DE BARCELONA - FACULTAT DE FILOLOGIA - Gran Via de les Corts Catalanes, 585 Barcelona
    Organitza: 
    Secció d'Hebreu i Arameu i Secció d'Àrab
  • Course / Workshop
    Dia i hora: 
    Saturday, 15 September 2018, 19:30 to Sunday, 30 September 2018, 19:30
    Lloc: 
    FILMOTECA DE CATALUNYA, ATENEU BARCELONÉS I CASA ADRET
    Organitza: 
    FCJ - Daniela Rosenfeld
  • Refael Azra. Poems outside home
    Conference
    Dia i hora: 
    Sunday, 27 May 2018, 19:00 to 20:30
    Lloc: 
    CASA ADRET Carrer de Sant Domènec del Call, 6
    Organitza: 
    Secció d'Hebreu i Arameu
  • III Jornada d'Estudis Hebraics
    Course / Workshop
    Dia i hora: 
    Tuesday, 20 March 2018, 18:00 to 20:00
    Lloc: 
    Institut d'Estudis Catalans IEC Carrer del Carme, 47 - Barcelona sala Nicolau d'Olwer
    Organitza: 
    SCEHB Societat Catalana d'Estudis Hebraics